Μια παρέα που προσπαθεί να σας παρέχει τα αγαπημένα σας Anime στα Ελληνικά.
 
ΕικονοθήκηΑρχικήΦόρουμLatest imagesProjectsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

  ''Καραmilko BlackBox''

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:15

Βγάζω αυτό το θέμα για να μην βγαίνουν άλλα θέματα του τύπου ''πως περάσατε στις διακοπές'' , ''τι κάνατε σήμερα'' κλπ
θα έχουμε αυτό για όλα τα παραπάνω που ανάφερα και άλλα πολλά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ιάσων oLdSkoolισμόν στις Πεμ 18 Ιουν 2015, 18:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:16

Διέγραψα το προηγούμενο γιατί βαριόμουν να σβήνω 3εις σελίδες σχόλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:27

Το λάπτοπ έχει ΠΆΛΙ ενημερώσεις, έχει κολλήσει στο 100% Και ανησυχώ γιατί προχθές κάτι πήγε στραβα και αναγκαστικά να κάνω επαναφορά και μου διέγραψε 200gb σύνολο από ανιμε, καρτούνς, games, pvr Evil or Very Mad ελπίζω να μην πάθει πάλι το ίδιο, τα windows 8 μου μέσα μη πω τίποτα τώρα Evil or Very Mad μακριά από αυτό το λογισμικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:32

redlegend έγραψε:
Το λάπτοπ έχει ΠΆΛΙ ενημερώσεις, έχει κολλήσει στο 100% Και ανησυχώ γιατί προχθές κάτι πήγε στραβα και αναγκαστικά να κάνω επαναφορά και μου διέγραψε 200gb σύνολο από ανιμε, καρτούνς, games, pvr Evil or Very Mad ελπίζω να μην πάθει πάλι το ίδιο, τα windows 8 μου μέσα μη πω τίποτα τώρα Evil or Very Mad μακριά από αυτό το λογισμικό
Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:35

redlegend έγραψε:
Το λάπτοπ έχει ΠΆΛΙ ενημερώσεις, έχει κολλήσει στο 100% Και ανησυχώ γιατί προχθές κάτι πήγε στραβα και αναγκαστικά να κάνω επαναφορά και μου διέγραψε 200gb σύνολο από ανιμε, καρτούνς, games, pvr Evil or Very Mad ελπίζω να μην πάθει πάλι το ίδιο, τα windows 8 μου μέσα μη πω τίποτα τώρα Evil or Very Mad μακριά από αυτό το λογισμικό
Περίμενε να 'ρθουν τα Windows 10, θα μας σωσουν! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:36

Το δικό μου είχα να το ανοίξω απο τον Ιούλιο του 14
και το άνοιξα χτες μετά απο σχεδόν 1 χρόνο
και έσβησε αμέσως..έβαλα ανεμιστηράκι
το ''καθάρισα'' απο αρχεία μέσα...και τώρα
και με ζέστη ούτε κλείνει ούτε τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Ιάσων oLdSkoolισμόν
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:40

Νίκο το παιχνίδι που έχεις βάλει στην υπογραφή σου πως λέγεται?

και θελω να μου πεις αν πρέπει να το κατεβάσεις/παίζεις online? κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 18:49

mike100 έγραψε:
redlegend έγραψε:
Το λάπτοπ έχει ΠΆΛΙ ενημερώσεις, έχει κολλήσει στο 100% Και ανησυχώ γιατί προχθές κάτι πήγε στραβα και αναγκαστικά να κάνω επαναφορά και μου διέγραψε 200gb σύνολο από ανιμε, καρτούνς, games, pvr Evil or Very Mad ελπίζω να μην πάθει πάλι το ίδιο, τα windows 8 μου μέσα μη πω τίποτα τώρα Evil or Very Mad μακριά από αυτό το λογισμικό
Περίμενε να 'ρθουν τα Windows 10, θα μας σωσουν! Razz
Μακάρι δεν αντέχετε αυτό το πράγμα, τώρα με direct x 12 θα του ρίξω και μια nvida να παίζω και κανα παιχνίδι της προκοπής ποιο "άνετα" γιατί τώρα...

Ιάσων oLdSkoolισμόν έγραψε:
Το δικό μου είχα να το ανοίξω απο τον Ιούλιο του 14
και το άνοιξα χτες μετά απο σχεδόν 1 χρόνο
και έσβησε αμέσως..έβαλα ανεμιστηράκι
το ''καθάρισα'' απο αρχεία μέσα...και τώρα
και με ζέστη ούτε κλείνει ούτε τίποτα!
Κλοτσιές κ¨ μπουνιές η μόνη λύση, εγώ μια φορά απο τα νεύρα μου στο παλιό, το 1ο, φώναξα "jetto pistol" και του τράβηξα μια στην οθόνη (one piece style Razz ) μετα να δεν ήθελε η αντιπροσωπία ας μη το άλλαζε (είχαμε αυτό το πρόγραμμα του κωτσόβολου που καλύπτει και σπάσιμο ) Δε θυμώνω συχνά, αλλά άμα το κάνω καλύτερα να μην είναι κοντά κανείς Laughing ενω ο μεγάλος, τον βαράω τον κλοτσάω, μουγκρίζει λίγο μετά μια χαρά, τα λαπτοπ ψεύτικα τα κάνουν lol!


Ιάσων oLdSkoolισμόν έγραψε:
Νίκο το παιχνίδι που έχεις βάλει στην υπογραφή σου πως λέγεται?

και θελω να μου πεις αν πρέπει να το κατεβάσεις/παίζεις online? κλπ

Είναι το uncharted, exclusive για ps3 και vita, θα βγει το 16 το 4 για το ps4. Το mp είναι πλέον δωρεάν, αν έχεις ps3 μπορείς να το κατεβάσεις χωρίς να έχεις το παιχνίδι, απλά δε θα έχει την ιστορία.
Δε θα το βλέπεις για πολύ, όταν παίρνω νέο throphy/achievement είναι ρυθμισμένο να βγάζει το ανάλογο παιχνίδι και δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω τώρα γιατί έχω και άλλα που πείρα ποιο πριν και θέλω να τελειώσω πρώτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:07

Εμένα πάντως τα Windows 8 δεν μου φαίνονται και τόσο άσχημα. Πλέον τα έχω συνηθίσει, αλλά τώρα από Ιούλιο θα έχω τα 10 που ελπίζω να είναι καλύτερα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:11

kondats έγραψε:
Εμένα πάντως τα Windows 8 δεν μου φαίνονται και τόσο άσχημα. Πλέον τα έχω συνηθίσει, αλλά τώρα από Ιούλιο θα έχω τα 10 που ελπίζω να είναι καλύτερα Smile
Μπα, τα 10 το ίδιο χάλια με τα 8 θα είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:14

mike100 έγραψε:
Μπα, τα 10 το ίδιο χάλια με τα 8 θα είναι.
Τουλάχιστον έχουν επαναφέρει την έναρξη όπως ήταν. Πάντως και τα 8 δεν είναι τόσο χάλια, θέμα συνήθειας είναι μονο. Απλά έχουν αλλάξει κάποια πράγματα, έχουν προσθέσει άλλα και χάνεσαι κάπως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:15

kondats έγραψε:
mike100 έγραψε:
Μπα, τα 10 το ίδιο χάλια με τα 8 θα είναι.
Τουλάχιστον έχουν επαναφέρει την έναρξη όπως ήταν. Πάντως και τα 8 δεν είναι τόσο χάλια, θέμα συνήθειας είναι μονο. Απλά έχουν αλλάξει κάποια πράγματα, έχουν προσθέσει άλλα και χάνεσαι κάπως.
Άντε να δούμε και τα 10 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 19:21

Κάπως έτσι θα είναι για όσους δεν τα έχουν δει ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:14

^Εκεί μπορείς να βάλεις όσα θες, οπότε πρακτικά μπορείς να το κάνεις σαν τα 8, αν και οφείλω να ομολογήσω ότι είναι καλύτερο. Πάντως όσοι είχαν τα 8 απο την αρχή (πριν την αναβάθμιση στα 8.1) ξέρουν για τι άθλιο λογισμικό μιλάμε, μετά έστρωσε κάπως αλλά ακόμα έχει πολλά προβλήματα, ένα απο τα μεγαλύτερα είναι ότι είναι σχεδιασμένα για οθόνες αφής, όχι κανονικούς υπολογιστές.
Γενικά η microsoft το έχει κάνει πλέον παράδοση, να βγάζει ένα καλό λογισμικό, μετά ένα κακό, μετα πάλι καλό κλπ τώρα είναι η σειρά του καλού, ας ελπίσουμε οτι δε θα την σπάσει τώρα.
Εσείς την κάνατε την δωρεάν κράτηση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:23

redlegend έγραψε:
^Εκεί μπορείς να βάλεις όσα θες, οπότε πρακτικά μπορείς να το κάνεις σαν τα 8, αν και οφείλω να ομολογήσω ότι είναι καλύτερο. Πάντως όσοι είχαν τα 8 απο την αρχή (πριν την αναβάθμιση στα 8.1) ξέρουν για τι άθλιο λογισμικό μιλάμε, μετά έστρωσε κάπως αλλά ακόμα έχει πολλά προβλήματα, ένα απο τα μεγαλύτερα είναι ότι είναι σχεδιασμένα για οθόνες αφής, όχι κανονικούς υπολογιστές.
Γενικά η microsoft το έχει κάνει πλέον παράδοση, να βγάζει ένα καλό λογισμικό, μετά ένα κακό, μετα πάλι καλό κλπ τώρα είναι η σειρά του καλού, ας ελπίσουμε οτι δε θα την σπάσει τώρα.
Εσείς την κάνατε την δωρεάν κράτηση;
Εγώ ναι. Αν και δεν σκοπεύω να τα εγκαταστήσω, παρά μόνο να πάρω το .iso Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:27

Κι εγώ την έκανα και θα τα εγκαταστήσω Smile
Τα 8.1 σε τι βελτιώθηκαν από τα 8; (εγώ 8.1 έχω τωρα που το θυμηθηκα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:29

kondats έγραψε:
Κι εγώ την έκανα και θα τα εγκαταστήσω Smile
Τα 8.1 σε τι βελτιώθηκαν από τα 8; (εγώ 8.1 έχω τωρα που το θυμηθηκα)
Με λίγα λόγια, τα έκαναν πιο πολύ σαν τις προηγουμενες εκδόσεις και λιγότερο για κινητά και τάμπλετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:31

^αυτό ακριβώς, πριν ακόμα και πολλά προγράμματα/παιχνίδια δεν τα υποστήριζαν μετά έστρωσε κάπως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:52

btw άλλαξα την έναρξη  Surprised Βρήκα ένα βίντεο στο youtube που λέει ότι κατεβάζεις το Classic Shell και μετά μπορείς να την διαμορφώσεις όπως θέλεις, οπότε την έκανα έτσι που με βολεύει και περισσότερο.

 ''Καραmilko BlackBox'' 2ih11rt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:53

καλό φαίνεται έτσι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:54

Ναι είναι πολύ καλύτερο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:56

kondats έγραψε:
btw άλλαξα την έναρξη  Surprised Βρήκα ένα βίντεο στο youtube που λέει ότι κατεβάζεις το Classic Shell και μετά μπορείς να την διαμορφώσεις όπως θέλεις, οπότε την έκανα έτσι που με βολεύει και περισσότερο.

 ''Καραmilko BlackBox'' 2ih11rt

Πολύ ωραία τα 'κανες!

Υ.Σ.: Απ' ότι βλέπω χρησιμοποιείς το Windows Live Messenger Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:57

Ναι χθες κατάφερα να το κατεβάσω και να το κάνω να δουλέψει, αλλά σημερα δεν με αφήνει να μπω και μου λέει οτι πρέπει να κατεβάσω αναγκαστικά το skype. Να έβλεπες πώς είχα χαρεί! Sad
Αλλά που θα μου πάει, βρήκα κάτι site που εξηγούν πώς να συνεχίσεις να το χρησιμοποιείς Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 20:58

σίγα.. απλά κατέβασε το και μην το χρησιμοποιείς....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
mike100
mike100
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2015

 ''Καραmilko BlackBox'' Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ''Καραmilko BlackBox''    ''Καραmilko BlackBox'' Icon_minitimeΠεμ 18 Ιουν 2015, 21:00

Nikos7Gauros έγραψε:
σίγα.. απλά κατέβασε το και μην το χρησιμοποιείς....
Μα, αυτό είναι σπατάλη χώρου τότε. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
''Καραmilko BlackBox''
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 26Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καραmilko Fansubs Best AMV
» [Καραmilko Fansubs] Kotoura-san
» [Καραmilko Fansubs] Island
» [Καραmilko Fansubs] Hiyokoi
» [Καραmilko Fansubs] Mob Psycho 100

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καραmilko Fansubs :: Γενικά Θέματα :: Γενική Συζήτηση-