Μια παρέα που προσπαθεί να σας παρέχει τα αγαπημένα σας Anime στα Ελληνικά.
 
ΕικονοθήκηΑρχικήΦόρουμLatest imagesProjectsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)   Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Icon_minitimeΔευ 13 Ιουν 2016, 14:00

Όταν έφτιαχνα το site δεν περίμενα ποτέ να φτάσουμε εδώ που φτάσαμε. Δεν περίμενα να αντέξουμε για έναν ολόκληρο χρόνο. Όταν πρωτοξεκινήσαμε δεν ξέραμε καν αν θα καταφέρναμε να το κρατήσουμε ανοιχτό για πάνω από 2 ημέρες. Επίσης όταν πρωτοξεκινήσαμε δεν πιστεύαμε ποτέ πως θα φτάναμε στα 200 μέλη μέσα σε έναν χρόνο! Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους που μας δώσατε την υποστήριξη για να αρχίσουμε τον υποτιτλισμό επεισοδίων και έπειτα να συνεχίσουμε αυτό που κάνουμε. Χαιρόμαστε πολύ να βλέπουμε ευχαριστήρια μηνύματα και αυτός είναι ο λόγος για τον οποίον θα συνεχίσουμε να κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Ελπίζω να μείνετε κοντά μας για ακόμα περισσότερα χρόνια, γιατί.... τα καλύτερα έρχονται Wink
Συγκεκριμένα, η σειρά Himouto! Umaru-chan στις 5:00 το απόγευμα θα είναι το δώρο μας για εσάς για την υποστήριξη που μας δείξατε! Wink
Τώρα, θα ήθελα να σας δώσω τα μηνύματα των άλλων μελών της ομάδας που έχουν για εσάς Smile
~Nikos7Gauros (Νίκος)

Πλάτωνας:
Δεν ξέρω τι πήγε στραβά στις 13/06/2015 αλλά το αποτέλεσμα μέτρησε.
Μάλλον δεν θα έπρεπε να το περιφανεύομαι πως είμαι admin σε μια σελίδα μετάφρασης Anime ~200 μελών, αλλά αυτό θα κάνω.
Σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας σε αυτό το Forum εδώ και έναν χρόνο που πέρασε λες και ήταν μόνο 365 μέρες.
~Platosha (Πλάτωνας)

Ιάσονας:
Λοιπόν: Επιτέλους κλείνουμε 1 χρόνο Καραmilko και είμαι πολύ ευχαριστημένος που είμαι μέλος αυτού του φόρουμ και ακόμα περισσότερο της Σ/Ο.
Εύχομαι το φόρουμ να πηγαίνει καλύτερα και να έχουμε περισσότερες εγγραφές και μέλη μέρα με την μέρα.

Διονύσης:
Θα ήθελα να ευχαριστήσω και εγώ όσους ήταν κοντά μας αυτόν τον έναν χρόνο!
Δικός μου στόχος για τη δεύτερη χρονιά στο Καραmilko είναι η σειρά Berserk (ελπίζουμε με τα παιδιά να καταφέρουμε να τη ξεκινήσουμε Wink ).
Επιπλέον η σχέση μου με τα παιδιά στην ομάδα είναι τέλεια με τους περισσότερους μένουμε κοντά οπότε βγαίνουμε συχνά και συζητάμε για αυτήν την ομάδα. Smile
~Zbrawler (Διονύσης)

Νίκος:
Να πω και εγώ κάτι για το Καραmilko που κλείνει ένα χρόνο σήμερα!
Τα παιδιά έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά και ΠΟΛΥ δουλειά σχετικά με τα Anime σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα παρόλο που έχουν τις υποχρεώσεις τους με το σχολείο!!
Πολλά μπράβο παιδιά και από μένα, άντε και με το καλό και αλλά Anime!!
~NikosV20 (Νίκος)

Ειρήνη:
Κλείνουμε ένα χρόνο Καραmilko λοιπόν…
Μου στάλθηκε ένα μήνυμα να γράψω ένα κειμενάκι για τον ένα χρόνο κι ξαφνιάστηκα, γιατί δεν κατάλαβα πως πέρασε αυτός ο καιρός!
Μπορεί να είμαι λίγο on and off αλλά αγαπώ αυτό που κάνουμε κι δεν θα μπορούσα να είμαι πιο χαρούμενη που είμαι μέλος μιας τέτοιας ομάδας.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά τον Νίκο (Nikos7Gauros) που με προσκάλεσε να γίνω μέρος του φόρουμ κι του fansubbing group.
Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω εσάς που το διαβάζετε τώρα για την υποστήριξη κι τον ενθουσιασμό σας.
Ένας χρόνος λοιπόν! Και πάμε γερά για τον επόμενο!
~LadyOfScarlet (Ειρήνη)

Κωνσταντίνα:
Χαίρομαι που επιτέλους κλείνουμε 1 χρόνο στο Forum!
Σαν χθες μου φαίνεται από την μέρα που ξεκινήσαμε όλοι μαζί και βάλαμε τα δυνατά μας για να ανεβάσουμε το Καραmilko.
Είναι πραγματικά ευχάριστο που οι προσπάθειες αυτές δεν πήγαν χαμένες και αυτό φαίνεται αν σκεφτεί κανείς ότι ανεβήκαμε στα 100 μέλη μέσα στους πρώτους 6 μήνες
και στα 200 μέλη στον έναν χρόνο λειτουργίας, πράγμα σχεδόν ακατόρθωτο σε καινούρια Forums και πόσο μάλλον όταν υπάρχουν και άλλα πολλά παρεμφερή, δηλαδή που ασχολούνται με Anime.
Ελπίζω μέχρι του χρόνου να έχουμε ανέβει ακόμη περισσότερο!
~kondats (Κωνσταντίνα)

Αλέξανδρος:
Είμαι μέλος εδώ από την πρώτη μέρα του φόρουμ και σήμερα που κλείνει τον ένα χρόνο έχει ήδη ξεπεράσει τα 200 μέλη και έχει αρκετά ωραία projects. Χρόνια πολλά Καραmilko και είμαι σίγουρος ότι θα πάμε ακόμα πιο μακριά στο μέλλον με πολλά νέα project!
~Alex (Αλέξανδρος/Άλεξ)

Μιχάλης:
Πω πω, πέρασε κιόλας ένας χρόνος, ε; Θυμάμαι στην αρχή που ξεκινήσαμε. Έβλεπα το forum να μεγαλώνει μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ. Πολύ χαίρομαι! Άντε και του χρόνου!^^
~mike100 (Μιχάλης)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikos7Gauros στις Δευ 13 Ιουν 2016, 17:37, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&

Tsaklas
Shoshinsha
Shoshinsha

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2015

Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)   Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Icon_minitimeΔευ 13 Ιουν 2016, 16:32

Χρόνια πολλά Καραmilko, μακάρι να πάτε ακόμα πιο ψηλά και τον επόμενο χρόνο να αυξηθεί η κίνηση ακόμα περισσότερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alice_
Alice_
Shiroto
Shiroto

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2015

Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)   Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2016, 12:24

Χρόνια σας πολλά ευχαριστούμε για τα Anime που μας δίνετε..cheers
και Καλή συνεχεία εύχομαι με πολλά Anime..!! :happy:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofiafg
sofiafg
Shoshinsha
Shoshinsha

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2015

Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)   Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2016, 18:36

Χρόνια πολλα και και συνεχεια σε οτι κανετε Karamilko Team flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyOfScarlet
LadyOfScarlet
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2015
Ηλικία : 24

Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)   Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016) Icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2016, 21:50

Λίγο αργά ( όπως πάντα ) αλλά χρόνια μας πολλά!
Πιστεύω σε ένα δυναμικό comeback μου σύντομα ( ΜΑΚΑΡΙ )

Σας ευχαριστούμε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.sudomemo.net/user/9B2A6430A085A078@DSi
 
Ένας χρόνος Καραmilko Fansubs!! (2015 - 2016)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Καραmilko Fansubs x Blood Moon Dragon x Katana Fansubs] Kaguya-sama
» [Καραmilko Fansubs x Dollars Fansubs] Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
» [Καραmilko Fansubs x Dollars Fansubs] Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2
» [Καραmilko Fansubs x Katana Fansubs] Nijiiro Days
» [Καραmilko Fansubs x Katana Fansubs] Comet Lucifer

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καραmilko Fansubs :: News :: Ανακοινώσεις-