Μια παρέα που προσπαθεί να σας παρέχει τα αγαπημένα σας Anime στα Ελληνικά.
 
ΕικονοθήκηΑρχικήΦόρουμLatest imagesProjectsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 30 Ιουν 2015, 14:06

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HugeG στις Κυρ 09 Οκτ 2016, 16:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 30 Ιουν 2015, 15:56

Με μπέρδεψες τώρα. Καταρχάς υπάρχουν 3 κόσμοι, στον πρώτο η Yuno νίκησε, αλλά δεν μπορούσε  να αναστήσει τον Yuki (επειδή τον αγαπούσε το ήθελε), γιαυτό πήγε στον δεύτερο κόσμο, εκεί σκότωσε τον 2ο εαυτό της για να μην την καταλάβει ο Dem ή κάποιος άλλος. Τοn Υuki θέλει να τον σκοτώσει γιατι αυτός δεν θέλει να την σκοτώσει, αν κανείς δε νικήσει θα καταστραφεί ο κόσμος, μετά έχει σκοπό να πάει σε άλλο κόσμο κλπ κλπ και να ζει χαρούμενες στιγμές με τον Yuki συνέχεια, τις δυνάμεις της, τις έχει ακόμα στον 2ο νομίζω, αλλά έκανε τον εαυτό της να το ξεχάσει για να πάει το παιχνίδι όπως στον 1ο και να μην επηρεαστεί απο τα συναισθήματα και τις αναμνήσεις της, αλλά ο Υuki βρήκε την 2η Yuno και τους γονείς της και το παιχνίδι δεν πήγε το ίδιο . Στον 3ο θέλει να πάει για να κάνει μια νεα αρχή.


Δε ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου ή αν σε μπέρδεψα περισσότερο, αλλά είναι πολύ μπερδεμένο Razz
Γενικά κάτι τέτοια ανιμε-σπαζοκεφαλιές μην προσπαθείς να τα αναλύσεις πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤετ 01 Ιουλ 2015, 16:09

Πρόλαβες και το είδες; Τι έγινε με την κατεβατή λίστα, την τελείωσες; Very Happy

Δεν υπήρχαν εξαρχής τρεις κόσμοι. Ο κάθε κόσμος δημιουργούνταν μόλις άλλαζες το παρελθόν. Δηλ. αφού η Yuno (που έγινε θεά πλέον) από τον 1ος κόσμο, γύρισε πίσω στο παρελθόν και σκότωσε τον εαυτό της (η αλλαγή), τότε δημιουργήθηκε και ο 2ος κόσμος. Ο 3ος κόσμος δημιουργήθηκε, αφού η 9η, δηλ. η Minene Uryu, δηλ. η τρομοκράτης πήγε πίσω στο χρόνο (μαζί με Yuki) και απέτρεψε να γίνουν κάποια τρομερά πράματα στους άλλους ιδιοκτήτες (η αλλαγή), π.χ για τον αστυνομικό άμα θυμάσαι τον πήρε τηλέφωνο και του είπε να πάει να κάνει γρήγορα εξετάσεις τον γιο του, γιατί αλλιώς θα πεθάνει, και έτσι δημιουργήθηκε ο 3ος κόσμος.
----------------------------------------------------------------
redlegend έγραψε:
τις δυνάμεις της, τις έχει ακόμα στον 2ο νομίζω, αλλά έκανε τον εαυτό της να το ξεχάσει για να πάει το παιχνίδι όπως στον 1ο και να μην επηρεαστεί απο τα συναισθήματα και τις αναμνήσεις της
Ωραία, απαντήθηκε η δεύτερη ερώτηση.
----------------------------------------------------------------
Το ότι θέλει να τον σκοτώσει, γιατί αυτός δεν θέλει, το ξέρω, αλλά επειδή διάβασα από άλλο site ότι η Yuno επιστρέφει πίσω στο χρόνο και κάνει ότι κάνει για να νικήσει αυτή τη φορά o Yuki, για αυτό ρώτησα, αλλά προφανώς ο τύπος εκείνου του site έκανε λάθος. Δεν είχε τέτοιο σκοπό η Yuno.
----------------------------------------------------------------
redlegend έγραψε:
μετά έχει σκοπό να πάει σε άλλο κόσμο κλπ κλπ και να ζει χαρούμενες στιγμές με τον Yuki συνέχεια
Απαντήθηκε και η πρώτη ερώτηση
----------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------
Απλώς έχω κολλήσει με αυτό το anime και θέλω να βρω τις απαντήσεις. Αυτά τα ερωτήματα τα έθεσα και σε άλλα site, όπως και πολλοί άλλοι άλλωστε. Τέλος πάντων, κοίτα τι απάντησαν από anime greek. Όπως θα δεις, διαφέρουν από τις απαντήσεις σου, τουλάχιστον με τη δεύτερη. Μπερδεύει πολύ.

zervonikolakis έγραψε:
H Yuno ήξερε ότι δεν θα μπορέσει ποτέ να αναστήσει τον Yukκi, επομένως πήγε πίσω για να δημιουργήσει έναν νέο κόσμο στον οποίο ο yukki θα ξανά ζει. Αυτό που σκόπευε να κάνει η Yuno ήταν να ξανά γίνει θεά και να ξανά κάνει πάλι το ίδιο πράμα ξανά και ξανά και ξανά έτσι ώστε να επαναλαμβάνεται αυτό και να μπορεί να ξανά βλέπει τον Yukki. Το θέμα είναι ότι κάθε φορά στο τέλος θα πρέπει να σκοτώνει τον Yukki έτσι ώστε να γίνεται αυτήν θεά και να μπορεί να ξανά επαναλάβει αυτήν την ιστορία για να μπορέσει να τον ξανά δει. Ναι η Yunno με το που πάρει μέρος και πάλι σε αυτόν τον αγώνα χάνει τις θεϊκές της δυνάμεις, αλλά στην αρχή τις έχει για κάποιο χρονικό διάστημα(Επειδή ο παλιός θεός είναι και πάλι ζωντανός σε αυτόν τον κόσμο. Μόνο ένας μπορεί να είναι ο θεός). Τώρα το anime δεν μας εξηγεί εάν αυτήν ήταν η πρώτη φορά όπου η Yuno είχε γυρίσει πίσω στον χρόνο για να δει και πάλι τον Yukki. Μπορεί να το έκανε πολλές φορές.
Αυτήν την φορά όμως, κάτι δεν υπολόγισε σωστά η Yuno και τα πράματα πήραν διαφορετικό δρόμο με αποτέλεσμα να γίνει αυτό που είδαμε.

Το αν καταστράφηκαν οι προηγούμενοι κόσμοι δεν ξέρουμε τι ακριβώς συμβαίνει. Είναι αρκετά παράλογο αυτό που συμβαίνει με τους παράλληλους κόσμους.

Η Yuno θα τον σκότωνε έτσι και αλλιώς. Αφού έπρεπε να ξανά επαναλάβει την Ιστορία για να μπορέσει να τον ξανά δει.

Η τελευταία σου ερώτηση: Στον συγκεκριμένο κόσμο η μεγάλη yuno δεν είχε θέσει, αυτήν που έπρεπε να ζήσει σε αυτόν τον κόσμο ήταν η μικρή yuno. Απλώς η μεγάλη yuno αναφερόταν στον μικρό της εαυτό που δημιουργήθηκε με τον νέο κόσμο.

------------------------------------------------------------------------
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤετ 01 Ιουλ 2015, 18:33

HugeG έγραψε:
Πρόλαβες και το είδες; Τι έγινε με την κατεβατή λίστα, την τελείωσες; Very Happy
Μόνο αυτό πρόλαβα να δω ολόκληρο, τι με πέρασες να τα δω όλα; Razz

HugeG έγραψε:
Όπως θα δεις, διαφέρουν από τις απαντήσεις σου, τουλάχιστον με τη δεύτερη. Μπερδεύει πολύ
Σου το είπα απο την αρχή, δεν ξέρω αν σε μπέρδεψα περισσότερο ή σε βοήθησα, το είδα με τρελή βιασύνη για να τα προλάβω όλα και μπερδεύτηκα αρκετά και εγώ πολύ σε ορισμένα σημεία, γιαυτό σου είπα να μην προσπαθείς πολύ να το αναλύσεις, είναι απο αυτά που καλύτερα να τα βλέπεις και να σου μένει μια γενική εικόνα, παρά να μαθαίνεις τα πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤετ 01 Ιουλ 2015, 18:38

redlegend έγραψε:
HugeG έγραψε:
Πρόλαβες και το είδες; Τι έγινε με την κατεβατή λίστα, την τελείωσες; Very Happy
Μόνο αυτό πρόλαβα να δω ολόκληρο, τι με πέρασες να τα δω όλα; Razz

HugeG έγραψε:
Όπως θα δεις, διαφέρουν από τις απαντήσεις σου, τουλάχιστον με τη δεύτερη. Μπερδεύει πολύ
Σου το είπα απο την αρχή, δεν ξέρω αν σε μπέρδεψα περισσότερο ή σε βοήθησα, το είδα με τρελή βιασύνη για να τα προλάβω όλα και μπερδεύτηκα αρκετά και εγώ πολύ σε ορισμένα σημεία, γιαυτό σου είπα να μην προσπαθείς πολύ να το αναλύσεις, είναι απο αυτά που καλύτερα να τα βλέπεις και να σου μένει μια γενική εικόνα, παρά να μαθαίνεις τα πάντα.

A όχι, δεν με μπέρδεψες εσύ, το anime μπερδεύει γενικά.
Άμα δεις, πόσοι είχαν απορίες.

Ευχαριστώ πάντως, για τις απαντήσεις σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 06:57

Παιδιά, ξέρετε από ποιους έχει μεταφραστεί η σειρά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:39

Nikos7Gauros έγραψε:
Παιδιά, ξέρετε από ποιους έχει μεταφραστεί η σειρά;

Το έχουν κάνει οι GDTS και ορίστε το URL: http://gdts.darkbb.com/t206-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:48

HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Παιδιά, ξέρετε από ποιους έχει μεταφραστεί η σειρά;

Το έχουν κάνει οι GDTS και ορίστε το URL: http://gdts.darkbb.com/t206-topic
Έχω δοκιμάσει 2 φορές να γίνω μέλος στο φόρουμ τους αλλά για κάποιο λόγο δεν με δέχονται..
Δηλαδή πάω φτιάχνω τον λογαριασμό μου, στέλνουν το μήνυμα ενεργοποίησης και μόλις πάω να συνδεθώ μου λέει:

Η συμμετοχή σ' αυτή την Δ.Συζήτηση σας έχει απαγορευθεί
Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:54

Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Παιδιά, ξέρετε από ποιους έχει μεταφραστεί η σειρά;

Το έχουν κάνει οι GDTS και ορίστε το URL: http://gdts.darkbb.com/t206-topic
Έχω δοκιμάσει 2 φορές να γίνω μέλος στο φόρουμ τους αλλά για κάποιο λόγο δεν με δέχονται..
Δηλαδή πάω φτιάχνω τον λογαριασμό μου, στέλνουν το μήνυμα ενεργοποίησης και μόλις πάω να συνδεθώ μου λέει:

Η συμμετοχή σ' αυτή την Δ.Συζήτηση σας έχει απαγορευθεί
Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες

Περίεργο. Για δοκίμασε να επικοινωνήσεις μαζί τους από εδώ: http://gdts.darkbb.com/contact
Θα ρωτήσω, άμα είναι και εγώ.

Ti username έβαλες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:57

Ευχαριστώ πολύ!! Smile
Τους έστειλα και εγώ ένα μήνυμα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:57

Nikos7Gauros έγραψε:
Ευχαριστώ πολύ!! Smile
Τους έστειλα και εγώ ένα μήνυμα Wink

Τι username έβαλες στους λογαριασμούς σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 08:58

Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 09:03

Μήπως έχει γίνει κάποια ανακοίνωση που να λέει ότι κλειδώνουν οι εγγραφές;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 09:09

Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 09:13

HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.

Ωραία, ευχαριστώ! Smile
Το εκτιμώ πολύ! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 11:05

Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.

Ωραία, ευχαριστώ! Smile
Το εκτιμώ πολύ! Smile

Φίλε μου, μου απάντησαν. Σου παραθέτω το μήνυμα.

Kaname Kuran Sama έγραψε:

Καλημέρα και καλό μήνα. Η σελίδα μας κολλάει για κάποιο λόγο και μας αποκλείει κάποια μέλη, ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 11:06

HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.

Ωραία, ευχαριστώ! Smile
Το εκτιμώ πολύ! Smile

Φίλε μου, μου απάντησαν. Σου παραθέτω το μήνυμα.

Kaname Kuran Sama έγραψε:

Καλημέρα και καλό μήνα. Η σελίδα μας κολλάει για κάποιο λόγο και μας αποκλείει κάποια μέλη, ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.
ΟΚ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Λες να δοκιμάσω να ξαναφτιάξω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 11:10

Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.

Ωραία, ευχαριστώ! Smile
Το εκτιμώ πολύ! Smile

Φίλε μου, μου απάντησαν. Σου παραθέτω το μήνυμα.

Kaname Kuran Sama έγραψε:

Καλημέρα και καλό μήνα. Η σελίδα μας κολλάει για κάποιο λόγο και μας αποκλείει κάποια μέλη, ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.
ΟΚ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Λες να δοκιμάσω να ξαναφτιάξω;

Μπα, περίμενε, ανέφερα τα usernames σου, έτσι μπορεί να επιλύσουν το πρόβλημα και να μπορείς να μπαίνεις
κανονικά από τους ήδη υπάρχοντες λογαριασμούς σου. Δοκίμασε να ξανασυνδεθείς κατά το μεσημεράκι ή το απόγευμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos7Gauros
Nikos7Gauros
General Admin
General Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1997
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2015
Ηλικία : 24
Τόπος : Αττική, Μενίδι

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΤρι 01 Σεπ 2015, 11:11

HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
HugeG έγραψε:
Nikos7Gauros έγραψε:
Νομίζω στον πρώτο Nikos7Gauros και στον δεύτερο bleacher

Έστειλα PM σε έναν από τους διαχειριστές και περιμένω απάντηση.

Μπα, καμία τέτοια ανακοίνωση δεν έγινε.

Ωραία, ευχαριστώ! Smile
Το εκτιμώ πολύ! Smile

Φίλε μου, μου απάντησαν. Σου παραθέτω το μήνυμα.

Kaname Kuran Sama έγραψε:

Καλημέρα και καλό μήνα. Η σελίδα μας κολλάει για κάποιο λόγο και μας αποκλείει κάποια μέλη, ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα το συντομότερο δυνατό.
ΟΚ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Λες να δοκιμάσω να ξαναφτιάξω;

Μπα, περίμενε, ανέφερα τα usernames σου, έτσι μπορεί να επιλύσουν το πρόβλημα και να μπορείς να μπαίνεις
κανονικά από τους ήδη υπάρχοντες λογαριασμούς σου. Δοκίμασε να ξανασυνδεθείς κατά το μεσημεράκι ή το απόγευμα.
A OK ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://karamilkofansubs.forumgreek.com/profile?mode=editprofile&
 
Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καραmilko Fansubs :: Γενικά Θέματα :: Συζήτηση για Anime-