Μια παρέα που προσπαθεί να σας παρέχει τα αγαπημένα σας Anime στα Ελληνικά.
 
ΕικονοθήκηΑρχικήΦόρουμLatest imagesProjectsΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΚυρ 02 Αυγ 2015, 03:12

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HugeG στις Κυρ 09 Οκτ 2016, 16:45, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexandrosPs
AlexandrosPs
Senpai
Senpai

Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Μαλεσίνα

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΚυρ 02 Αυγ 2015, 22:15

Και στα δύο SAO μόνο τα πρώτα arc μου άρεσαν...
Όσο για την σεζόν τρία, πρέπει να μαζέψουν υλικό για να βγάλουν άλλη σεζόν...
Μακάρι να είναι το 2016, αλλά δεν πιστεύω να είναι τόσο, μπορεί να πάρει παραπάνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kondats
kondats
Καραmilko Team
Καραmilko Team

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΔευ 03 Αυγ 2015, 17:33

Εμένα πάντως η 1η σεζόν μου άρεσε πάρα πολύ! Στην 2η χάλασε λίγο, αλλά και πάλι για μένα είναι ένα από τα καλύτερα anime. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΣαβ 22 Αυγ 2015, 14:47

Εμένα είναι το 2ο αγαπημένο μου άνιμε πλέον. Την πρώτη φορά για να πω την αλήθεια δε μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση, ωστόσο ξαναβλέποντάς το άλλαξα τελείως γνώμη. Πλέον δε θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει, μετράω 126 ώρες στον Infinity moment χωρίς να ξέρω καν Ιαπωνικά  και απλά κάνω γύρω γύρω σαν το χαζό και θα πάρω vita μόνο και μόνο για να παίξω τα last song και hollow fragment.
Πιστεύω πάντως οτι είναι πολύ υποτιμημένο απο τους haters και πολύ υπερτιμημένο απο τους φανς.
Η πρώτη σεζόν θεωρώ οτι είναι αξεπέραστη ενω η 2η περιττή.. Όπως και να έχει ή ιστορία είναι πολύ καλή και στις 2.
Και εννοείτε πως δε συμφωνώ με όσους λένε οτι η Asuna χάλασε το SAO, ισα ισα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την redlegend στις Σαβ 22 Αυγ 2015, 20:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΣαβ 22 Αυγ 2015, 17:10

redlegend έγραψε:
Εμένα είναι το 20 αγαπημένο μου άνιμε πλέον. Την πρώτη φορά για να πω την αλήθεια δε μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση, ωστόσο ξαναβλέποντάς το άλλαξα τελείως γνώμη. Πλέον δε θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει, μετράω 126 ώρες στον Infinity moment χωρίς να ξέρω καν Ιαπωνικά  και απλά κάνω γύρω γύρω σαν το χαζό και θα πάρω vita μόνο και μόνο για να παίξω τα last song και hollow fragment.
Πιστεύω πάντως οτι είναι πολύ υποτιμημένο απο τους haters και πολύ υπερτιμημένο απο τους φανς.
Η πρώτη σεζόν θεωρώ οτι είναι αξεπέραστη ενω η 2η περιττή.. Όπως και να έχει ή ιστορία είναι πολύ καλή και στις 2.
Και εννοείτε πως δε συμφωνώ με όσους λένε οτι η Asuna χάλασε το SAO, ισα ισα.

Στο game, μόνο Ιαπωνικά έχει; Γιατί δεν βάλανε και Αγγλικά;

Το χάλασε η Asuna; Ποιος τα λέει αυτά; Ίσα ίσα, χάρις την Asuna, μας δόθηκε μια δόση ρομάντζου και αυτό, κατ' εμέ, ήταν καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΣαβ 22 Αυγ 2015, 17:24

HugeG έγραψε:
redlegend έγραψε:
Εμένα είναι το 20 αγαπημένο μου άνιμε πλέον. Την πρώτη φορά για να πω την αλήθεια δε μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση, ωστόσο ξαναβλέποντάς το άλλαξα τελείως γνώμη. Πλέον δε θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει, μετράω 126 ώρες στον Infinity moment χωρίς να ξέρω καν Ιαπωνικά  και απλά κάνω γύρω γύρω σαν το χαζό και θα πάρω vita μόνο και μόνο για να παίξω τα last song και hollow fragment.
Πιστεύω πάντως οτι είναι πολύ υποτιμημένο απο τους haters και πολύ υπερτιμημένο απο τους φανς.
Η πρώτη σεζόν θεωρώ οτι είναι αξεπέραστη ενω η 2η περιττή.. Όπως και να έχει ή ιστορία είναι πολύ καλή και στις 2.
Και εννοείτε πως δε συμφωνώ με όσους λένε οτι η Asuna χάλασε το SAO, ισα ισα.

Στο game, μόνο Ιαπωνικά έχει; Γιατί δεν βάλανε και Αγγλικά;

Το χάλασε η Asuna; Ποιος τα λέει αυτά; Ίσα ίσα, χάρις την Asuna, μας δόθηκε μια δόση ρομάντζου και αυτό, κατ' εμέ, ήταν καλό.
Δεν κυκλοφόρησε εκτός Ιαπωνίας και ότι απόπειρες έγιναν από φανς σταμάτησαν με την κυκλοφορία το HF για το vita, καθώς περιέχει τα γεγονότα του IM.

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο βρίζουν την Asuna, για το ρομάντζο, πιστεύουν οτι χωρίς αυτή θα ήταν ποιο dark θα έβγαινε καλύτερα η ιστορία κλπ, ενώ τώρα είναι forced romance και λοιπές μπούρδες Evil or Very Mad Αλλά, haters gonna hate και μόνος του να ήταν ο Kirito θα λέγανε δεν έχει καθόλου ρομάντζο.

Άσχετο, έχει δει κανείς log horizon, είναι καλό; (ρωτάω εδω γιατι απόσο ξέρω είναι κάπως παρόμοιο με το SAO)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HugeG
HugeG
Sensei
Sensei

Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 16/06/2015

Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΣαβ 22 Αυγ 2015, 19:59

redlegend έγραψε:
HugeG έγραψε:
redlegend έγραψε:
Εμένα είναι το 20 αγαπημένο μου άνιμε πλέον. Την πρώτη φορά για να πω την αλήθεια δε μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση, ωστόσο ξαναβλέποντάς το άλλαξα τελείως γνώμη. Πλέον δε θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει, μετράω 126 ώρες στον Infinity moment χωρίς να ξέρω καν Ιαπωνικά  και απλά κάνω γύρω γύρω σαν το χαζό και θα πάρω vita μόνο και μόνο για να παίξω τα last song και hollow fragment.
Πιστεύω πάντως οτι είναι πολύ υποτιμημένο απο τους haters και πολύ υπερτιμημένο απο τους φανς.
Η πρώτη σεζόν θεωρώ οτι είναι αξεπέραστη ενω η 2η περιττή.. Όπως και να έχει ή ιστορία είναι πολύ καλή και στις 2.
Και εννοείτε πως δε συμφωνώ με όσους λένε οτι η Asuna χάλασε το SAO, ισα ισα.

Στο game, μόνο Ιαπωνικά έχει; Γιατί δεν βάλανε και Αγγλικά;

Το χάλασε η Asuna; Ποιος τα λέει αυτά; Ίσα ίσα, χάρις την Asuna, μας δόθηκε μια δόση ρομάντζου και αυτό, κατ' εμέ, ήταν καλό.
Δεν κυκλοφόρησε εκτός Ιαπωνίας και ότι απόπειρες έγιναν από φανς σταμάτησαν με την κυκλοφορία το HF για το vita, καθώς περιέχει τα γεγονότα του IM.

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο βρίζουν την Asuna, για το ρομάντζο, πιστεύουν οτι χωρίς αυτή θα ήταν ποιο dark θα έβγαινε καλύτερα η ιστορία κλπ, ενώ τώρα είναι forced romance και λοιπές μπούρδες Evil or Very Mad  Αλλά, haters gonna hate και μόνος του να ήταν ο Kirito θα λέγανε δεν έχει καθόλου ρομάντζο.

Άσχετο, έχει δει κανείς log horizon, είναι καλό; (ρωτάω εδω γιατι απόσο ξέρω είναι κάπως παρόμοιο με το SAO)

Βλακείες, μια χαρά είναι.

Δεν το έχω δει το Log Horizon.
Βρήκα κάποια review στα Ελληνικά. Για δες εδώ και εδώ. Από ότι λένε, θυμίζει πολύ το SAO.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!   Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα! Icon_minitimeΣαβ 22 Αυγ 2015, 20:19

^Συμφωνώ και ευχαριστώ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
» Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
» Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
» Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!
» Κάποιος mod ας διαγράψει το συγκεκριμένο θέμα!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Καραmilko Fansubs :: Γενικά Θέματα :: Συζήτηση για Anime-